Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ranja Panajoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Ranja Panajoti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Ranja Panajoti merr pjesë në The Voice Of Albania 4....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ranja Panajoti

Komente 0