Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rap Industry

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rap Industry është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Anetaret e grupit RAP INDUSTRY (ose Industrija e repit) jane: Skeezy, Albanezi, DC a.k.a Don Cajana dhe Master-D. Pasi qe te gjithe anetaret mireshin me rap, dhe Ndihmoheshin me njeri tjetrin, ata vendosen qe te krijojne nje RECORDS LABEL, te njohur si Industry Records. Pasi qe puna u ecte mire me kete biznes, ata vendosen qe te krijojne dhe grupin Rap Industry. Kane qendruar pasif deri ne kengen e pare te publikuar nga keto e quajtur OUT OF CONT...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareStreet Justice (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Master Bass

Misterioz

Kunder Dhuna

T.A.R

Gravity Albania

Forty Oz

Mc Records

New Stars

2faces

Brothers P.

Tags: Rap Industry


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet