Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rap Kills

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  13
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Rap Kills është një këngëtar. Endrit Krasniqi njihet si Rap Kills. Ai filloi te merret me muzike ne vitin 2010 kur kishte plot mendime per kenge. Muzika ishte endrra e tij dhe me kohe iu plotesua deshira....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Addi Pllana

Arjan Lekaj

Genti.TNQ

Mergim Highzeri

Lindi Sahiti

Mastercif

Nori

Dj Auloni

Rredox

Eni-G

Tags: Rap Kills, Rapkills, Endrit Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet