Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Rapholic - Ti Je Ma E Mira

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Ti Je Ma E Mira", por nuk këndohet nga Rapholic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rapholic - Ti Je Ma E Mira  (Feat. Etnoking)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/05/2010

2010-05-01T00:45:03+00:00per ty derdhi lot per ty kom shum ndjenja na dy shum mir e dim qe ti je veq e jemja qaq shum qe tdu edhe mem tradhtu ta fali po dashuria vlon sna le mu nda perzgjalli kurr e per jet skomet lon me vujt dashuria jem per ty osht gjak qe muj me shujt smun me ndal kerkush edhe me bo me provu ti mdon un tdu deri nvdekje je me mu mo kena mu kon bashk kerkush ska me na nda aj qe don me na nda leta bin ngjakov mu la se nket dashni jom romeo e ti je gjuljeta dashurin per neve dyve smunet me ndalu as vdekja se kerkush ska me ma mush mendjen ty mos me dasht kom respekt per kejt femnat zoti keq mos i lasht un veq ty pot du per mu ska asni tjeter kto fjal dali pej zemres e shkruhen " Dihet Nleter "

Reff : RapHolic
Zemer Dashuria Jem Per Ty S'Shuhet si tatu e ngjitur per jet nuk zhduket ti je ma emira ki mu kon edhe kur tdal para zotit qe tkom dasht kome thon


Ky tekst u dërgua nga  rapholic
Më Shumë Këngë Nga Rapholic:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet