Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rapholic - In Hell

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "In Hell".
3. Video është e këngës "In Hell", por nuk këndohet nga Rapholic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rapholic - In Hell  (Feat. Etno King)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

02/01/2010

2010-01-02T13:30:25+00:00T.u.g In This Game

RapHOlic : Rep 1

Mfalni Pak Nese E boj Ju Pengoj
Nuk Julo Me bo Asni Hap Dersa un Dominoj
Boni Hapa Me Hapa Me Vlekt Ju Kapa
Apet Qiky Buli Ish Diqka Ju rreni Shuplaka
Kemi Ky Nuk Ndalet Zoni Nuk Pushon
2 - She e Fort Qe Kerkush Sen E Rron
Shuj Tash Trus B.... edhe
Ngoom Miksimi Shum i Fort
Veq Rep Apo Don Bauu
Une Vi Hi Jau Per Her 2 T Aha Kejt Pi Mu Aha Kejt ekan Prit Une Nuk FOli Gramatik
po Sekom e kom une sjom
ka du po Femna jote poma qon
Qe T.u.G po hym Qe T.u.G Po rrim
Nrrug timin e ty veshi pota nin
ponu Gati e Prite Senin
Na Fitojm Zgjedhjet Ti je Nparlament Temin

Reff : Rapholic 2
A enin Ket Sen Qysh Me bo
Hello in The Flow
Nisja Pak Livrt
Ti Pe Din Zemer Kur po hyn
Qa po pin
Nejen Mir Po Ja din
Diiiin Diiiiin

Reff : Rapholic 2
A enin Ket Sen Qysh Me bo
Hello in The Flow
Nisja Pak Livrt
Ti Pe Din Zemer Kur po hyn
Qa po pin
Nejen Mir Po Ja din
Diiiin Diiiiin

Etno Kin : Rap 2

What Qa po Doni ME ni A podoni
Me ni New Shet Etno King ME Lishu
Edhe Qarrtu Berrtit
Prit Ta Marr Mikrofonin Tja Lshoj
Zonin Ta Dridhi Kejt Betonin
Jo Homie Temin po tonin
Se Kejt Pe dini Se kush Nonen
se Kush Jom Ska Nevoj Per Prezantim

RapHOlic

Fuckiing SHett
Jau Jau Jau Jau Jau Jau
Je
Qe une Erdha Qe un Po vi
Prit 1 minut Ta marr Qat Usb
Se kom Bo 1 Sen Tri per KTa 2 dosta tmi
Nqofse Ti nuk eke ni hajd Kha Ndry Ta Shti
Se Jom I Pit Kurgjo Nuk Jom Tu Dit
Kqyre Me Ket Beat Sa Fort Je Ka Livrit
SHaryyy Je Ka Ma Then Me Kit Stil
Hajde Kalle Kalle Kalle Si Fitil Jau

Reff : Rapholic 2
A enin Ket Sen Qysh Me bo
Hello in The Flow
Nisja Pak Livrt
Ti Pe Din Zemer Kur po hyn
Qa po pin
Nejen Mir Po Ja din
Diiiin Diiiiin

Reff : Rapholic 2
A enin Ket Sen Qysh Me bo
Hello in The Flow
Nisja Pak Livrt
Ti Pe Din Zemer Kur po hyn
Qa po pin
Nejen Mir Po Ja din
Diiiin Diiiiin

RapHOlic : Rep 3

Sa Her Qe Vi Un Ta boj Terr
RapHolic Mother Fuckaz Well come in Hell
Tjap Vitamin Me Ta Qetsu Trunin un Eboj
Senin Ti e Ngon Kanunin MOs e Qo Palidhje
Trunin SKi Koqe Mem Kapercy Per rim PEr Flow
Ta Bi Senin Nkryy
He Nonen e p... qe Menojn qe un i gjujta Kungjat e mi Per juve Jon Jon Fjal Turta
Mjet shperthys Per Inaqor Vdekje Prurs
i Demshem per rima tjer si mu kon virus
jo Qe diqka Ski Koqe mu shty me rima tmia un
Ta lidhi senin ti hahesh me fantazia hahaha
Jau
Etnoo KiinG ^ Rapholic Jauuuuu

Reff : Rapholic 2
A enin Ket Sen Qysh Me bo
Hello in The Flow
Nisja Pak Livrt
Ti Pe Din Zemer Kur po hyn
Qa po pin
Nejen Mir Po Ja din
Diiiin Diiiiin

Reff : Rapholic 2
A enin Ket Sen Qysh Me bo
Hello in The Flow
Nisja Pak Livrt
Ti Pe Din Zemer Kur po hyn
Qa po pin
Nejen Mir Po Ja din
Diiiin Diiiiin


Ky tekst u dërgua nga Arijana Agushi
Më Shumë Këngë Nga Rapholic:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet