RapSIone
RapSIone

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Mainz
  • Jeton në
  • Gjermani
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Shkurt 1992
  • Horoskopi:
  • ♒ UjoriBiografia

BIOGRAFIA: RapSIone është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Murtezan. Rapsione me muzike filloi te merret qe kur ishte femije. Jeton ne Munich, Gjermani. Më datë 6 Qershor 2015, Shpat Kasapi & Lori publikojnë videoklipin "Trego", në bashkëpunim me RapSIone. Më datë 17 Nëntor 2015, RapSIone publikon videoklipin "Bone", në bashkëpunim me Dafina Dauti. Më datë 18 Shkurt 2016, RapSIone publikon videoklipin "Ai Tjetri". Më datë 30 Prill 2017, RapSIone publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1