Më mbaj mend (për 1 muaj)

RapSIone - Repi Osht I Jemi Bir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Rrepi osht i jemi bir kur ju flisni per rrepera ne jena milionera smerna me pedera ahahaha ju pedera motra tuaja po ju vjen era sa her del me kto rrepera ----- Eh ku permendet rrepi ju shifni nga xhepi lek sa per veti me dal ju me femra sjeni cuna me emra


Ky tekst u dërgua nga alban basha


Nuk kemi video për këtë këngë.


RapSIone
Publikimi: 12/12/2010


RapSIone - Repi Osht I Jemi Bir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Repi Osht I Jemi Bir".
3. Video është e këngës "Repi Osht I Jemi Bir", por nuk këndohet nga RapSIone.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga RapSIone:


Komente 0