Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rapsodet E Hasit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rapsodet E Hasit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2015, Rapsodet E Hasit publikojnë albumin "Kenge Folklorike Dhe Lirike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKenge Folklorike Dhe Lirike (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Bardheci

Vellezerit Lleshi

Vellezerit Gashi

Bijte E Marash Krasniqit

Vllezerit Bajra

Vellezerit Zogaj

Vëllezërit Plakiqi

Grupi Dumoshi

Vellezerit Gojani

Tags: Rapsodet E Hasit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet