Audio

Rapsodi - Jete E Shkurter  (Feat. VZ)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/06/2009

2009-06-17T15:35:05

Featuring

VZKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jete E Shkurter" kënduar nga Rapsodi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rapsodi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rapsodi: