A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Vushtri 
BIOGRAFIA: VZ is a popular singer of Hip-Hop music. Enis Mulaku apo siq e njohim me emrin Vz a.k.a Makfioz, bën pjesë në grupin Zingjirt. Ky grup u formua në vitin 2006 nga Vz, Buja dhe Dren. Vz ishte gjithashtu i pranishëm në tri koncertet e T.B.A, më 22 dhjetor të vitit 2006 në New York, më 7 mars të vitit 2009 në Zvicër dhe më 15 korrik të vitit 2012 në Prishtinë. VZ bën pjesë edhe në grupin The Bloody Alboz. Në vitin 2007, Vz publikon albumin "Fjalt E Mia". Më datë 14 Shkurt 2015, VZ pub...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

T.B.A.

(Current label)

Add Official

Social Accounts

Fjalt E Mia (2007)


» Add A Song »

Nuk Njoh
Vendi Im
Per Pavarsi


Related Artists:

Rascom

Izi

Merytoni

Liberian Selimi

Anonimos

Caspo

Mr.Trimi

L-Patriot

ZeeroMan

Agresioni


Tags: Vz, Vz Aka Makfiozi, V.Z, V.Z., Tba, Enis Mulaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019