Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Rapsodi - Momentet Tona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Momentet Tona".
3. Video është e këngës "Momentet Tona", por nuk këndohet nga Rapsodi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rapsodi - Momentet Tona  (Feat. D.o.G. & Nurten)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/11/2008

2008-11-30T00:24:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Momentet Tona" kënduar nga Rapsodi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bx-A. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Bruna
.........................................................
Fjal e fundit qe do them do jet lamtumir
Lotet po rrjedhin e kujtimet smuj ti fshi
.........................................................

.........................................................
Lot bohen shkronja ndjenjat bohen rima
Veq soti e din qysh mrenda une jom ka ndina
As veten spe njo para pasqyres
Se momentet tona mdalin hala para ftyres
Shum her um thojshe se kurr vetem stlo
Fjalt e bukra qe nuk pi ndi mo
E dikur knaqsin veq te ti e kisha
Aroma jote .... qe kurr me to su ngisha
Nuk pom duhen ndjenjat se skom ku mi shpreh
Nuk mduhet kjo jet kur e di ti nuk je
Kjo bot o shprast pa ty kjo jet pa kuptim
Smuj me jetu pa ty kto krejt le ta din
E lus zotin mem mar mem qu ku je ti
E lus zotin se pa ty ktu nuk rri
Falem nese tkom pengu qaq shum
Falem edhe qe tkom thon du shum
Zemer
.........................................................Më Shumë Këngë Nga Rapsodi:


Komente mbi këtë këngë