Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Emri i Vërtetë:
  • Ardonit Sllamniku
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Rascom është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ardonit Sllamniku eshte emri i vertete i Rascom aka Gor.Killah. Shkollen fillore e kreu ne Gjilan ne sh.f. "Musa Zajmi", shkollen e mesme, vitin e pare e kreu ne kolegj ne Ferizaj, pas disa problemeve, vitin e dyte kaloi ne Gjimnazin "Zenel Hajdini" ne Gjilan, ku dhe e perfundoi ate vit, vitin e tret perseri u kthye ne Kolegjin ne Ferizaj. Kenga e pare ne vitin 1998-'99 me titull "Me Thuaj" i dha forc dhe vetebesim per te vazhduar me tutje. Si...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare
Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Per Repera
Bounce
Ngom N'beat


Artistë Të Ngjashëm:

Mr.Trimi

Miril

Explicit

Ylli Trokitës

Eki

D-Komit

ZeeroMan

Ogi

Anonimos

Rrufeja


Tags: Rascom, Raskom, Rescom, Ardonit Sllamniku

Krijo Një Kartolinë