Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rascom - Qetsi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ref 2
E di ju keit gjelozoni kur vi Qetsi se se keni ni veq zoni jem O tu u ni,ni,iii

Zoni par qe pe tHom as i fundit skom me met qaj qi kalon kunder meje shum frik ka me hek homi, ngoj qeto fjal se ski
shka me kundershtuu veti kolegt tuu sa keq jOn mashtruu
Ti tu dhe tc domethOn cann1bal
Rascom tu the com kombinim atnormal une muj met qu N`kualitet un N`trullavi N`kualitet ti sit temin sun e bon
edhe kur je tjeter shtet
e kOm Over-in bash dOz-in
krah per krah edhe niIlin fesh-in bogie hanellon Gilan-G qi venin ta dridhin qekjo hup dosti jem
inaqorit nuk ja then kallxoj edhe
shokit ton qi skom me ju lon ven

Po punoj nuk po nalna nuk dorzona spo pushoj veq po kallna homi po festojna paree a a ki une kom me milionaaa
me fjal njerzt um prekin po
kapi shum zonaa

ref 2
E di ju keit gjelozoni kur vi Qetsi se se keni ni veq zoni jem O tu u ni,ni,iii

une jOm gilan-G gjithmon mke njoft si kanungji spom qka met
bo qe gjith po vi,skom qa met bo qe kejt ti qi, Si RASCOM shum her um ke ni shum her um ke pa edhe N`tv ski qa mu qit se ti je fmi m kem me pas edhe kejt i kii

A keni ni naj her ma rond,A keni pa naj her ma gjon Ti ma fi je tu bo reklam N`fund ke me pa qe me mu zbon skom qa me bo
nuk po muj ma slow ti qu livrite edhe bone me flow kur heki une nbi ju thoni lec goo ku hi une N`sken ju thoni PO PO

Ski qa mem kallxu nese se paske hek zonin mos ta ni se T`qky si leter kejt kta tjerat
qa i kom boo kjo osht historia vjeter une pe shoh qe ju deshtut une kom pa qe ju marut
ski qa kari me bo clik clak futja plum e mos muu tut


Ky tekst u dërgua nga YlliRascom
Publikimi: 03/06/2009


Rascom - Qetsi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qetsi".
3. Video është e këngës "Qetsi", por nuk këndohet nga Rascom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rascom:


Komente 0