Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rasim Sopi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Rasim Sopi është një këngëtar i njohur. Në vitin 2008, Rasim Sopi publikon albumin "Mos Lakmo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentMos Lakmo (2008)

Fati, Fati


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leka

Gold Mc

Shkelqim Kosova

Shqipran Maliqi

Kosovar Alija

Besart Halimi

Kol Bardheci

Krayzie Xia

Luli (Lulzim Sadiku)

Ajet Sinani

Tags: Rasim Sopi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet