Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  40
 • Emri i Vërtetë:
 • Plaurent Shushku
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Rati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 16 Janar 2012, Rati publikon videoklipin "1 Medalje Ka 2 Ane". Më datë 18 Qershor 2013, Bes Kallaku & Rati publikojnë videoklipin "Loku Ke Blloku". Më datë 27 Dhjetor 2013, Eli-G publikojnë videoklipin "Bela", në bashkëpunim me Rati & 52oni. Më datë 22 Mars 2014, Bardha publikon videoklipin "Engjelli I Shpirtit Tim Je Ti", në bashkëpunim me Rati. Më datë 5 Maj 2014, Bes Kallaku & Rati publikojnë videoklipin "Jeta E Funit". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

40 Vjece Fle Me Mamin

★★★★

Cokollata

★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rati, Rati Albania, Plaurent Shushku

Komente 0