Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rati - Qeleshja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Rati
cke moj goce
që po m'rri ke shpija (2×)

V. Mema
kam hallet e mija cun o
se ka humb shamia (2×)

Ref Rati
goc e vogel o
goc e vogel o
aman sec ma dogje
aman zemren o (2x)

V. Mema
cke mre cun o
qe po m'rrin ke çeshmja (2×)

Rati
kam hallet e mija goc e
me ka humb qeleshja (2×)

Ref Rati
goc e vogel o
moj goc e vogel o
ani sec ma dogje
aman zemren o (2x)

(Klarinet Dajre Firzamonike Kitarës)
cke moj goce
që po m'rri ke shpija (2×)

V. Mema
kam hallet e mija cun o
se ka humb shamia (2×)

(Klarinet Dajre Firzamonike Kitarës)
cke mre cun o
qe po m'rrin ke çeshmja (2×)

Rati
kam hallet e mija goc e
me ka humb qeleshja (2×)


Ky tekst u dërgua nga FlorenisinRati
Publikimi: 06/09/2014


Rati - Qeleshja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qeleshja".
3. Video është e këngës "Qeleshja", por nuk këndohet nga Rati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rati:


Komente 0