Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Y No Puedo Olvidarte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Y No Puedo Olvidarte".
3. Video është e këngës "Y No Puedo Olvidarte", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Y No Puedo Olvidarte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00En el silencio de mi habitación aun siento el murmullo de tu voz
Lastimándome como un dulce adiós, dejándome vacío el corazon

Casi no duermo y he vuelto a fumar, cada recuerdo es una lágrima
No se como hacer, para estar de pie, siempre me digo que es la ultima vez

Y vuelvo a caer cuando pienso en ti, no soy nada sin ti

Y no puedo olvidarte si te veo en todas partes
Si en el último beso me robaste el aliento
Y no puedo olvidarte si te llevo en la sangre
Si en el último abrazo aun me pierdo despacio
Y no puedo olvidarte…
Y no puedo olvidarte…
Y no puedo olvidarte…
Y no puedo olvidarte…

No encuentro aun algun motivo yo
Para entender que todo termino

Intento salir de la soledad
Darle al destino una oportunidad

Mas vuelvo a caer cuando pienso en ti, no soy nada sin ti

Y no puedo olvidarte si te veo en todas partes
Si en el último beso me robaste el aliento
Y no puedo olvidarte si te llevo en la sangre
Si en el último abrazo aun me pierdo despacio
Y no puedo olvidarte…
Y no puedo olvidarte…
Y no puedo olvidarte…
Y no puedo olvidarte…

No se como, no se cuando
Olvidarte me hace daño
No se como, no se cuando
Olvidarte me hace daño
Y no puedo olvidarte…
Y no puedo olvidarte…
Y no puedo olvidarte…
Y no puedo olvidarte…


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet