Më mbaj mend (për 1 muaj)

RBD - Quizas Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


entre tu y yo esta creciendo algoo ke en mi interior estas kedandote
seke tu y yo tenemos un pasado ke a lomejor no vueve ssucedernos ke a flor de piel hay un adios dificil de olvidarlo pero tambien se que un amor puede hacer milagros si alguna vez ensastes en mi tal vez cuandome ves te hace felis kizas entre los dos aun hay algo de amor si alguna vez pensastes en mi tal vez cuando me ves te hace felis kizas entre los dos aun hay algo de amor mirame vien ke aun yo sigo aki muriendome por encontrarte en mi mirame bien ke aun yo sigo aki escuchamee no se vivir sin tii si alguna vez pensastes en mi tal ves cuando me vez te hace felis kizas entre los dos aun hay algo de amoooor...Nuk kemi video për këtë këngë.


RBD
Publikimi: 01/01/2007


RBD - Quizas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Quizas".
3. Video është e këngës "Quizas", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga RBD:


Komente 0