Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Este Corazon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Este Corazon".
3. Video është e këngës "Este Corazon", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Este Corazon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

14/04/2009

2009-04-14T19:32:44+00:00

Como poder recuperar tu amor
Como sacar la tristeza de mi corazón
Mi mundo solo gira por ti
Como sanar este profundo dolor
Siento correr por mis venas tu respiración
Estoy tan conectada a ti
Que hasta en mis sueños te veo sin ti yo me muero

Y este corazón que te robaste cuando te marchaste
Tú te marchaste con mis besos con mis besos y mis sueños
Y este corazón esta latiendo cada vez más lento
Y estoy sintiendo en mis adentros como el fuego no se apago
No se apago

Como calmar esta profunda obsesión
Como le explico a mi alma que se termino
Me estoy volviendo loco por ti
Que hasta en mis sueños te veo sin ti yo me muero

Y este corazón que te robaste cuando te marchaste
Tú te marchaste con mis besos con mis besos y mis sueños
Y este corazón esta latiendo cada vez más lento
Y estoy sintiendo en mis adentros como el fuego no se apago
Sigue ardiendo mientras exista el amor
No se apago el amor uuooo uoooo
Y este corazón

Y este corazón que te robaste cuando te marchaste
Tú te marchaste con mis besos con mis besos y mis sueños
Y este corazón esta latiendo cada vez más lento
Y estoy sintiendo en mïs adentros como el fuego no se apago.


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet