Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real-D

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Drin Rexhepi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Real-D është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kengtari Real-D eshte nga Gjilani. Emri i tij eshte Drin Rexhepi edhe nje kengtar i ri ne moshe dhe eshte duke punuar per arritjet e tij. Eshte nje nga ata qi e pelqejne repin dhe e deshirojn ate. Kengen "Falje" e realizoi si nje fillim te tij. Endrra e tij eshte te jete nje nder reperat me te degjuar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mc.Problemi

Amir

Durimash

Visar Dautaj (Mc Visi)

Bac

Bardh1

Looli

K.M

Mad Boy

Alboos

Tags: Real-D, Real D, Drin Rexhepi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet