Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Flori

Real Flori
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Real Flori është këngëtar. Florim Shaini apo Real Flori - eshte nje kengetar i ri nga Shkupi perplot me nje talent te rrall. Ai karieren e tij muzikore e filloi qysh ne femijeri duke zbuluar talentin e tij te kendimit gje qe la pershtypje te madhe tek adhuruesit e tij. Ai ende jeton dhe vepron ne Shkup ku per Muziken dhe orkestrimin meret producenti Dj Suat/Ds Records ndersa per tekstet e kengeve meret vet Real Flori. Nga ai shume shpejt pritet te hudhet ne treg edhe albumi dhe videoklipi i tij i pare. Qellimi i tij eshte qe te ngre zhanrin muzikor ne Shkup ne nje nivel sa me te larte duke iu treguar besnik te ardhmes .

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  buajr  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0