Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Real'jay

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Real'jay është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Korrik 2014, Real Jay publikon videoklipin "Gjeneratat". Më datë 25 Janar 2015, Real'jay publikon videoklipin "Kosova". Më datë 26 Mars 2016, Rill Jay publikon videoklipin "Rri Ill"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Problemi

Ili Blackout

Double A

Leandro Hida

Rapholic

Klik

Hanello

S-One

Kela-N

Bledi

Tags: Real'jay, Real-J, Real J, Realjay, Real Jay, Rill Jay


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet