Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Real Mc - Ondrrat Jon Ondrra  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/04/2011

2011-04-16T13:15:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ondrrat Jon Ondrra" kënduar nga Real Mc.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Real Mc i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Real Mc:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet