Më mbaj mend (për 1 muaj)

Red Carpet - As Ne Jeten Time Te 3-Te Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  68

Me jep dicka qe t'me pushoj dhimbjen
se koka po me plas ka kohe
mbase nga shiu por nuk ka mundesi t'jet
kitaren s'po e prek me dore

u be kohe vertet qe i frymezuar s'jam
ajo ikja jote nuk ishte ne plan
me veten punet mir i kam
por kesaj ndarje s'do ti kthehem prap

Ref:x2
Jo as ne jeten time te 3-te
s'do ta kujtoj emrin e vertet
jo si me pare nuk mundet te jet
as nje fjale as nje pendese

dikur enderronim te kishim nje familje
tani me vjen t'largohem nga ky vend
dhe nga vetmia vetem do ja dilet
gjithsesi tek ti nuk kisha shpres

me shume e kam te lehte tani qe nuk je
jasht esht stuhi por neser del diell
kudo qe te jesh as ne jeten e 3-te
nuk hyn ne zemren time lehte

Ref:x2
Jo as ne jeten time te 3-te
s'do ta kujtoj emrin e vertet
jo si me pare nuk mundet te jet
as nje fjale as nje pendese

bridge:
po esht e vertet ashtu do te jet
te duhen mijera-mijera vjet
nje fjal t'me prek t'me kerkosh ndjes
ndoshta ja vlen

Ref:x2
Jo as ne jeten time te 3-te
s'do ta kujtoj emrin e vertet
jo si me pare nuk mundet te jet
as nje fjale as nje pendese

Jo as ne jeten time te 3-te
s'do ta kujtoj emrin e vertet
jo si me pare nuk mundet te jet
as nje fjale as nje pendese.Publikimi: 08/10/2017
Festivali: Kënga Magjike 2017


Më Shumë Këngë Nga Red Carpet:


Komente 0


Red Carpet - As Ne Jeten Time Te 3-Te
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Ne Jeten Time Te 3-Te".
3. Video është e këngës "As Ne Jeten Time Te 3-Te", por nuk këndohet nga Red Carpet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.