Më mbaj mend (për 1 muaj)

REDBOX Entertainment

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  15
REDBOX Entertainment është një label dhe produksion shumë i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Anëtarë në Labelin REDBOX Entertainment:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Ledri Vula

Ermal Fejzullahu

Gjiko

Lumi B

Skerdi

Tags: Redbox Entertainment, Red Box, Redboxent


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet