Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redola Marevci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  111
BIOGRAFIA: Redola Marevci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Korrik 2019, Redola publikon videoklipin "Aman". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Ghulo. Produksioni audio u realizua nga Nurteel. Më datë 26 Qershor 2020, Redola publikon videoklipin "E Pamundur". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics. Më datë 18 Shtator 2020, Redola publikon videoklipin "20 Vjet Ne Diaspore". Muzika dhe teksti i kën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ervisa

Sarentina Cako

Xhirjana

Dea Strica

Anisa Smajlaj

Florida Dushku

Jona

Jola

Tags: Redola Marevci, Safete Mustafa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet