Redola Marevci
Redola Marevci
Redola Marevci
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Redola Marevci është këngëtare. Më datë 5 Korrik 2019, Redola publikon videoklipin "Aman". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Ghulo. Produksioni audio u realizua nga Nurteel.

Më datë 26 Qershor 2020, Redola publikon videoklipin "E Pamundur". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics.

Më datë 18 Shtator 2020, Redola publikon videoklipin "20 Vjet Ne Diaspore". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 22 Tetor 2022, Redola Marevci publikon videoklipin "Trego". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Nexhat Mujovi (Wirusi). Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.

Më datë 9 Shtator 2023, Redola Marevci publikon videoklipin "Dashni Katile". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Petro Xhori, ndërsa orkestrimi u realizua nga Xhulio Milloshi. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0