Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Berani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Troyes 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Redon Berani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Pavarësisht se është një emër i ri në muzikë, në venat e tij ka gjak artisti edhe kjo për shkakun se ai është djali i artistëvë të njohur, Ilir Berani dhe Gilit. Redoni, i cili ka lindur në Troyes të Francës, për shkak të luftës në Kosovë, por është rritur në Prishtinë. Më pas Redoni është zhvendosur drejt Greqisë për të ndjekur studimet e larta, aty ku nisi edhe dëshira e tij për t’u marrë më muzikë. Ai është fokusuar tek zhanri hip hop për shka...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Ilir Beranit

I biri i

Gilit

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Redon Berani

Komente 0