Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redon Makashi - Vaiza Dhe Deti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Bregu detit, nje vajze e menduar
floket era le tja perkedhel.
Rreze dashurie thelle ne zemer,
hena, hena yjet zhyten thelle ne det.

REF x2:
O det o det i kaltri det,
ti zemren time ma degjo,
iso mbameni o vale
per dashurin zemra kendon

Prane detit, shfaqem me dashurine,
deti me i pare deshmitar,
ngrohjet e bregut, ato vine,
ndaj sot vajza kengen me plot zjarr.

REF x2:
O det o det i kaltri det,
ti zemren time ma degjo,
iso mbameni o vale
per dashurin zemra kendon


Ky tekst u dërgua nga Klajdi

Redon Makashi - Vaiza Dhe Deti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaiza Dhe Deti".
3. Video është e këngës "Vaiza Dhe Deti", por nuk këndohet nga Redon Makashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Redon Makashi:


Komente 0