Më mbaj mend (për 1 muaj)

Redrum

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Redrum është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Redrum është një artist underground, balerin dhe rapper. Emri i tij erdhi nga rrugët. Çdo herë që performonte në rrugë (Gjermani, Berlin) njerëzit që e shikonin, i thonin "e vrave fare" ose "e myte fare", kështu që Redrum vendosi të merrte fjalën "Murder" (Vrasje) dhe ta lexonte mprapsht REDRUM. Më datë 26 Mars 2019, Redrum publikon videoklipin "Rregullat". Kënga u shkrua nga vetë Redrum....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Flori ABG

THUG1

Andi AD

Flame (Flamur Selmani)

Arjan Rrahmani

ELAI

ANI (RapBoy)

Jetmir Salihu

Bardhi Idrizi

5kinny

Tags: Redrum


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet