Më mbaj mend (për 1 muaj)

Reeph - Skit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Spari her kur hina..u perballa me shum probleme
Epo tash kur him-na..E bojm n'mnyren ma extreme
veq 11 vjet i pata..kur e shkrujta textin e par
Meniher mas 1 javeh..Edhe inqizimin e pata marr
Mas 1 kohe tu bo sene treja-Stili u ndryshu komplet
Ja nisa underground-it..E kurr skom knu per lek
A nashta pse KOM-LEK...E JOM-KEK n'kit RAP-RRYM
E boj rap-in perqef-E n'kit qimnone lekt-s'mvyn
BIG FORCE..Pas 1 kohe u formu-me 5 veta t'ver8
jena bo shum t'ron-E tjert kan met si fleta t'leht


Ky tekst u dërgua nga Undergroundrap


Nuk kemi video për këtë këngë.


Reeph
Publikimi: 28/12/2010


Reeph - Skit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit".
3. Video është e këngës "Skit", por nuk këndohet nga Reeph.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Reeph:


Komente 0