Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Refat Sulejmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Refat Sulejmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 26 Gusht 2013, Vaske Curri publikon videoklipin "Camerine Kur E Merr Malli", në bashkëpunim me Refat Sulejmani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bledar Hoxhaj

Klordian Rama

Nimet Sulkaj

Behar Spahiu

Redi Penko

Altin Malo

Fatos Xhaferi

Perlat Pashaj

Rrapo Hazizaj

Ledio Arapaj

Tags: Refat Sulejmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet