Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Refat Sulejmani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refat Sulejmani është këngëtar i njohur. Më datë 26 Gusht 2013, Vaske Curri publikon videoklipin "Camerine Kur E Merr Malli", në bashkëpunim me Refat Sulejmani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet