Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Refjola Cela është një shkrimtare. Ajo eshte nje nxenese e mire ne mesime dhe studion ne shkollen "Adem alushi". Refjola dhe poetja Sidorela cela jane kusherira. Refjola ka pasur gjithmone dhunti per krijimin e poezive....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Rina Hajrullahu

Julijana Nika

Xhenisa Memolla

Yllka Kastrati

Sara Ibrahimi

Medina Fetai

Njomza Fetahaj

Emira Sokoli

Florentina Zukaj

Aurela Uka

Tags: Refjola Cela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet