Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rei Lelo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Rei Lelo është një këngëtare dhe autore këngësh. Më datë 23 Korrik 2019, Mandi publikon videoklipin "Trendafil Me Ere", në bashkëpunim me Rei & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, teksti u shkrua nga Mandi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Eri Qerimi. Më datë 16 Dhjetor 2019, Soni & Rei publikojnë videoklipin "Pse Ne". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Alsked Rrenja. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 31 Maj 2020, Rei publikon videoklipin "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rei Lelo, Rei, Rey Lelo, Reyna, La Reyna

Komente 0