Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rei Likaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rei Likaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 27 Qershor 2017, Rei Likaj publikon videoklipin "Dashuria Jote". Më datë 28 Shkurt 2018, Rei Likaj publikon videoklipin "Vallja Labe". Më datë 2 Korrik 2019, Rei Likaj publikon videoklipin "Nazet A Sevdaja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klodjan Meçka

Klajdjan Torra

Dionis Serdari

Florjan Pançi

Fredi Gjishti

Lutfi Goga

Perlat Merko

Idajet Hysa

Kreshnik Alikaj (Niku)

Ardit Vranozi

Tags: Rei Likaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet