Më mbaj mend (për 1 muaj)

Reinaldo Gaçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Delvine 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Reinaldo Gaçi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lindi në 10 Nentor 1995 ne qytetin e Delvines. Ne moshen 8 vjecare ai ngjitet per here te pare ne skenen e qytetit te Delvines dhe cdo vit kendonte ne aktivitetet qe beheshin nga qyteti dhe shkolla. Me pas, ai u transferua ne qytetin e sarandes, ku aty filloj te njihej si kengetar dhe pjese e estrades se qytetit si dhe merrej me muziken live. Në Maj 2015, Dyshasi merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Mami Intelektuale", në bashkëpunim me Reina...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Reinaldo Gaci

Komente 0