Më mbaj mend (për 1 muaj)

Reinaldo Gaçi - Ku Je? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ku je?
Lërmë të jetoj,
E të endem brenda teje
Sërisht,sërisht..
Ku je?
Lërmë të marrë frymë
Mos shko larg meje
Sërisht, sërisht.

Edhe njehere
Te te kem ne krahe,
Botës do ti flas
Me sy dhe me fjale.

Do luftoj për dashurine
Me gjithe forcen qe kam
I penduar jam..
Do luftoj per dashurine
Me gjithe forcen qe kam
I penduar jam!

Ku je?
Kam nevoje per ty
Kjo vetmi po me pushton
Te lutem me ndihmo.
Ku je?
Me shiko ne sy,
A te lejon kjo largesi?!
Se di..

Edhe njehere
Te te kem ne krahe,
Botës do ti flas
Me sy dhe me fjale.

Do luftoj për dashurine
Me gjithe forcen qe kam
I penduar jam..
Do luftoj per dashurine
Me gjithe forcen qe kam
I penduar jam!

Ky tekst u dërgua nga Reinaldo GaçiPublikimi: 21/10/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018


Më Shumë Këngë Nga Reinaldo Gaçi:


Komente 0


Reinaldo Gaçi - Ku Je?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je?".
3. Video është e këngës "Ku Je?", por nuk këndohet nga Reinaldo Gaçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.