Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
Rejsi Meçe është një shkrimtare.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Simona Shalcanj

Belantina Venari

Elona Çuliq

Gjuljana Marku

Flogerta Krypi

Franceska Ramadani

Edisnajda Xhihani

Erjola Kola

Kledia Vlashi

Valmira Beqiri-Morina

Tags: Rejsi Meçe


Komente mbi këtë artist