Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

İrem Derici

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  68
 • Vendlindja:
 • Stamboll 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: İrem Derici është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Müziğe daha küçük yaşlarda ilgisi olan ve 4 yaşında org çalmaya başlayan sanatçı,[kaynak belirtilmeli] Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano . "Bensiz Yapamazsın" isimli çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başlamıştır. "Bensiz Yapamazsın"ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar'a aittir. Ayrıca Melih Kibar'ın son bestesi olarak bilinmektedir. Mayıs 2013'te ikinci teklisi "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı piy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Serenay Sarikaya

Eleftheria Eleftheriou

Poli Genova

Brenda Asnicar

Paola

Elena Ristevska

Edurne

Shy'm

Indila

Maite Perroni

Tags: İrem Derici


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet