Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Lujma Lujma Belin O Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

E dul dudija aman jallaj hyni n'valle,
ooo jallaj hyni n'valle
E naj tranoj aman jallaj nji mahalle,
ooo jallaj nji mahalle

Ref:
Oh lujma, lujma belin o
jallaj kputma, kputma telin o
Oh dridhma, dridhma shtatin o
mos e kqyr sahatin o .2x

E dul dudija aman, jallaj ne qarshi - je
ooo jallaj ne qarshi - je
E naj tranoj aman jallaj nji nahi - je,
ooo jallaj nji nahi - je

Ref:
Oh lujma, lujma belin o
jallaj kputma, kputma telin o
Oh dridhma, dridhma shtatin o
mos e kqyr sahatin o .2x

Jalla lujma, lujma o belin e holle
edhe naj tranove besa krejt kosoven. 2x


Ky tekst u dërgua nga EdiRemi Jakupi
Publikimi: 01/12/2007


Remi - Lujma Lujma Belin O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lujma Lujma Belin O".
3. Video është e këngës "Lujma Lujma Belin O", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0