Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Jo Jo Jo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Te kujtoj plot me mall s'te harroj sat jam gjall.

Ne bankat shkollore spari u takum ne shikim te parë ne u dashurum.Ne bankat shkollore spari u takum ne shikim te parë ne u dashurum

Ref
jo jo jo kurr nuk te harroj.Po po po ty te dashuroj

Te kujtoj plot me mall s'te harroj sat jam gjall.

Ne orë te matematikes shikimi i par historija jon ty dashnor te ndar.Ne orë te matematikes shikimi i par historija jon ty dashnor te ndar.

Ref
jo jo jo kurr nuk te harroj.Po po po ty te dashuroj

Te kujtoj plot me mall s'te harroj sat jam gjall.

Ne mbarim te shkolles ne pushim veror me shokun e klases ti bere kuror.Ne mbarim te shkolles ne pushim veror me shokun e klases ti bere kuror.

Ref(4)
jo jo jo kurr nuk te harroj.Po po po ty te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga DijadaRemi Jakupi
Publikimi: 25/05/2007


Remi - Jo Jo Jo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Jo Jo".
3. Video është e këngës "Jo Jo Jo", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0