Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Ne Bankat Shkollore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Te kujtoj plot me mall
Ste haroj sa t'jam gjall
2x
Ne bankat shkollore
spari u takum
me shikim te par
ne u dashurum
2x
JOJOJO kur nuk te haroj
Popopo Ty te dashuroj

Te kujtoj o plot me mall
Ste haroj sa t'jam gjall
2x
Ne matematike shikimi i par
Historia jon dy dashnor te ndare
2x
JOJOJO kur nuk te haroj
Popopo Ty te dashuroj

Te kujtoj o plot me mall
Ste haroj sa t'jam gjall
2x
Ne mbarim te shkolles
Ne pushim Veror
Me shokun e klases
Ti bere kuror
2x
JOJOJO kur nuk te haroj
Popopo Ty te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga E....sRemi Jakupi
Publikimi: 18/05/2008


Remi - Ne Bankat Shkollore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Bankat Shkollore".
3. Video është e këngës "Ne Bankat Shkollore", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0