Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Femra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ferma eshte e butë si pellumbesh haa
mos e nguc se bejet luanesh
dashuroje mos e prek ne seter ohhoo
se te shendrohet ne kullsheder

ti duaje duaje Femren kur te lutet nje fjal tembel thuaje dhe ajo zbutet
ti duaje duaje ti perher me nje fjal te mir e hap shdo derë

Ref:Femra don kur e dashuron te fal puthje te fal ndjenja
kur kupton se po e mashtron
bejet kullsheder me shtat krena
jabubu me dashuru Femra fal puthje dhe ndjenja ahh kuku me ba me mashtru bejet kullshedra me shtat krena


Ky tekst u dërgua nga Vlora ShRemi Jakupi
Publikimi: 30/01/2009


Remi - Femra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femra".
3. Video është e këngës "Femra", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0