Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Shaho Mori Shoqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shaho mori Shoqe
Shaho mori shoqe,
Hej, diqka met kallxue,
Diqka met kallxue.

Diqka met kallxue,
Hej, na burrat mej ndrrue,
Na burrat me ndrrue.

Burri yt ma i rije,
Hej, veshun si zotnije,
Veshun si zotnije.

Burri jem ma plak e,
Hej, shallvare t'bojxhake,
Shallvare t'bojxhake.

Shallvare t'bojxhake,
Hej shpijen katër kate,
Shpijen katër kate.

Hej, xhepat plot dukat e,
Xhepat plot dukat e...
Shpijen katër kate,
Hej shpijen katër kate.


Ky tekst u dërgua nga Fansi i Remi JakupitRemi Jakupi
Publikimi: 01/12/2001


Remi - Shaho Mori Shoqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shaho Mori Shoqe".
3. Video është e këngës "Shaho Mori Shoqe", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0