Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi Jakupi - Nje Milion Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  22

Nje milion here me ke sulmueee
Nje milion falje t'i kam kerkueee
As s'don me ni eee,as s'don me nguuuu
O ZOT a ka kush me na pajtuuuu

Nje milion here me ke sulmue
Nje milion falje ti kam kerkue
As s'don me nie,as s'don me ngu
O ZOT a ka kush me na pajtu
2x
Bi ne gujt e burrit para teje
N'Perendine e ZOTIT ti m'perbeje
Mos e degjo hallkun qka t'kan than
Me shoqen tande nuk jam kan

Nje milion here me ke gjykue
E une ty zemer t'kam kundershtue
K'saj here keq mu ke idhnu 2x
O ZOT a ka kush me na pajtu
5x
Bi ne gujt e burrit para teje
N'Perendine e ZOTIT ti m'perbeje
Mos e degjo hallkun qka t'kan than
Me shoqen tande nuk jam kan
Remi Jakupi
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/05/2013


Remi Jakupi - Nje Milion Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Milion Here".
3. Video është e këngës "Nje Milion Here", por nuk këndohet nga Remi Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 1