Remzie Osmani

Kur Bëhen Bashkë: Remzia, Dafina E Yllka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-11-2015]
Shpesh ngjanë që këngëtaret tona takohen nëpër qendra evropiane apo edhe të vendit , tek këndojnë në mbrëmje muzikore e ahengje familjare.

Ka prej tyre , të cilat ikin nga njëra tjetra , nuk flasin për arsye tyre të ndryshme . Por ka edhe prej atyre , të cilat edhe fotografohen bashkë dhe i shpërndajnë nëpër rrjete sociale,shkruan Kosovarja
Njëra nga ato është edhe kjo tek shihen këngëtaret tona të njohura : Remzije Osmani, Dafina Zeqiri e Yllka Kuqi.

Pavarësisht , me këtë foto a duan të paralajmërojnë ndonjë bashkëpunim në mes vete a jo , fotoja ka dalë e bukur , aq më të bukura po duken këngëtaret kur janë bashkë.
 (Indeksonline)

Kur Bëhen Bashkë: Remzia, Dafina E Yllka


Komente 0