Remzie Osmani

Remzie Osmani, Prezanton Fëmijët

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-01-2015]
Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Remzie Osmani e cila u rradhit e 10-ta si artistja shqiptare më e kërkuar në Facebook, ka prezantuar për fansat e saj dy fëmijët.

Remzia shihet së bashku me djalin dhe vajzën e saj gjatë një koncerti, "Me djalin dhe vajzen time. Ju qe ma lumturoni jeten” - kishte shkruar ajo.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Remzie Osmani, Prezanton Fëmijët


Komente 0