Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Pasha Ty, Pasha Veten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pasha ty moj pasha veten
Ah t'isha Zot me ta zgjat jeten
300 vjen me i kalu bashk
Ah prap bre çik mu kishin duk pak

E harroj veten per ty
Mi jep Zot dhe nji pal sy
Ta shoh mir at bukuri
N'dhe per s'gjalli don me m'shti x2

Mos me thuj moj jam e re
Ah mos me thuj se s'me do
E mos hyn n'gjynah me veten
Ah ngoje zemren çka po thot

Zoti n'krye ment mi lasht
Osht gjynah ty mos me m'dasht
Ma mir rri pa njenin sy
Se po muj me nejt pa ty x2

Hajt moj çike
Mos u ban marak
Do ti çoj une msitet aman
Mos m'i kthe durthat x2


Ky tekst u dërgua nga GREJKOC   arsimdiber

Remzije Osmani - Pasha Ty, Pasha Veten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Ty, Pasha Veten".
3. Video është e këngës "Pasha Ty, Pasha Veten", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0