Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Luj Me Qejf Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

A ka kush qe s'ka hy ne valle
Kush po na e prish qejfin
Hajde ti moj motra e madhe
Hajde dridhe defin

A ka kush qe s'po vallezon
Kush po na ban ojna
Rahat nuk e lojna
Ktu ne mes e dojna

Ref...
Luj luj luj me qejf
Ja paske adet
Loja jote loja jote
Shume paska lezet
Ah luj ti luj
Sa mire po vallzon
Loja jote loja jote
Mbremjen ma hijeshon

A ka kush qe s'ka hy ne valle
Ne kete nate te madhe
Hajde luj e knaqu sonte
Ti harrojme krejt hallet

Kush eshte aj qe po priton
Kush po na ban ojna
Rahat nuk e lojna
Ktu ne mes e dojna

Ref...
Luj luj luj me qejf
Ja paske adet
Loja jote loja jote
Shume paska lezet
Ah luj ti luj
Sa mire po vallzon
Loja jote loja jote
Mbremjen ma hijeshon


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzije Osmani - Luj Me Qejf
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Me Qejf".
3. Video është e këngës "Luj Me Qejf", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0